خانه

Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

 

Yuyao City Yurui شرکت لوازم برقی.با مسئولیت محدود(کارخانه لوازم الکتریکی Yuyo City Yufeng) واقع در یک شهر بندر زیبا --- نینگبو ، یک تولید کننده حرفه ای است و مجموعه ای از کمپرسورهای هوای کم مصرف AC / DC و ماشین با استفاده از جاروبرقی را ارائه می دهد.

چین Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

شرکت لوازم برقی یورویی.، با مسئولیت محدود به مدت طولانی وارد سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 شده و همچنین دارای گواهینامه های مختلفی از قبیلTUV ، EMC ، CE از آلمان ، CSA ، UL از آمریکای شمالی ، نام از آمریکای جنوبی و غیره.

چین Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. نمایه شرکت 1

موتور آهنربای دائمی ، R&D مستقل تولید شده است ، در سراسر جهان در صنعت خودرو مانند کمپرسور هوا / پمپ هوا AC / DC ، جاروبرقی مورد استفاده در ماشین و سایر محصولات ، منطقه هوافضا نظامی ، حفاری نفت ، صنایع مکانیکی و تولید محصولات کشاورزی مورد استفاده قرار گرفته است.Yurui در درجه اول به بازارهای سطح بالا متمرکز است و همچنین موفقیت در ایمنی خودرو ، سیستم تعلیق هوا ، شاخ هوا ، درب پنوماتیک ، درب پنوماتیک ، کلاچ ماشین و سایر مناطق را به دست آورد.

 

بخش تحقیق و توسعه عمدتاً در زمینه به روزرسانی و به روز رسانی محصولات فعالیت می کند.پیشگام و ابتکار عمل ، هدف گروه تحقیق و توسعه است.این شرکت دارای تجهیزات پیشرفته تست تولید است.به علاوه ، سیستم آشکارساز کامل عمر خودکار ، دینامومتر موتور ، ابزار تست جامع کمپرسور همه در مرکز آزمایش موجود است.

 

در حال حاضر ، ما به طور جدی به دنبال شرکت با شرکتهای معروف مختلف در مشاغل مختلف هستیم تا یک وضعیت برد-برد و ایجاد آینده ای روشن را بدست آوریم.استقبال گرم از صنایع داخلی و خارجی در زمینه های مختلف و همچنین تماس و یا ایمیل نماینده داخلی و خارجی برای کسب و کار همکاری بیشتر.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Yuyao City Yurui شرکت لوازم برق ، با مسئولیت محدود یک شرکت حرفه ای با سابقه طولانی ، در حال رشد از Yuyao شهر Yufeng کارخانه لوازم برقی است.

 

کارخانه لوازم برقی Yufeng در سال 1999 توسط چندین مهندس که بزرگ آرزو می کنند تاسیس شد.با سخت کوشی و تکنیکهای عالی آنها به سرعت پیشرفت کرده است.با گذشت زمان ، مدیر سایت تولید را بزرگ می کند و تعداد زیادی چیز را به کار می برد.

 

شرکت لوازم خانگی یورویی با مسئولیت محدود به تولید کالاهایی با کیفیت بالا و ارائه بهترین خدمات پس از فروش اختصاص می دهد.نوآوری همیشه راهنمایی اصلی ما برای پیشرفت و پیشرفت شرکت بوده است.مهمتر از همه ، حفظ قابل اعتماد به ما کمک می کند تا اعتماد مشتری را جلب کنیم و روابط تجاری طولانی مدت کسب کنیم.

 

در آینده شرکت ما نه تنها توسعه را با نوآوری ، اعتبار ، خدمات و کیفیت مناسب تکمیل می کند بلکه به دنبال پیوستن به بازار بزرگتر و به دنبال شرکت بهتر می باشد.

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : نصب شده

تعداد کارمندان : 150~200

فروش سالانه : 10000000-12000000

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : < 10%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. گواهینامه ها چین Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. گواهینامه ها چین Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. گواهینامه ها چین Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. گواهینامه ها