خانه

Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. کارخانه تور

گواهی
چین Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. گواهینامه ها
نظرات مشتریان
شما بهترین فروش را با فروشندگان خوب دارید.

—— استن سولو

رئیس شما پسر بسیار خوبی با دانش فنی مهندسی حرفه ای است.

—— مفتح اونملی

چت IM آنلاین در حال حاضر
 • خط تولید

  Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0خط تولید حرفه ای

   

  Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1 ما موتور خودمان را همه مس تولید می کنیم

   

  Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 2 قبل از تولید باید هر موتور کاملاً تست شود

   

  Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 3موتور تحت آزمایش است

   

  Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 4موتور تحت تعادل است

   

  Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 5ما قسمتهای دیگری از کمپرسور را تولید می کنیم

   

  Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 6 قطعات تحت آزمایش قرار گرفته اند

   

  Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 7 شیرهای Check را تولید می کنیم

 • OEM / ODM

  نصب شده / ODM در دسترس برای تولید هستند

   

   

   

  ما تجربه زیادی در زمینه تولید OEM / ODM داریم.آرم و طرح شما به راحتی قابل چاپ بر روی محصولات است.همچنین ما به شما تاریخ کاملی می دهیم تا در مورد جزئیات بسته بندی بتوانیم بهترین توصیه را به شما ارائه دهیم.

   

  همچنین ما تیم بسته بندی خود را نیز داریم ، هر کاری را که برای تحقق آنها سخت است می توانیم به تیم حرفه ای بسته بندی ما کمک کنیم تا به شما کمک کند ، لازم نیست نگران بسته بندی باشید.علاوه بر این ، چاپ ابریشم بسیار واضح است ، ما برای بررسی مراحل تولید برای شما ارسال خواهیم کرد.و همچنین برای بررسی تصاویر برای شما ارسال می کند.

   

  با توجه به دستورالعمل ها ، در صورت نیاز به ترجمه به زبان خود ، داده های کاملی را برای شما ارائه خواهیم کرد.بعد از اتمام کار و اضافه کردن آرم خود ، آنها را عید می کنیم و برای بررسی دوباره به شما باز می گردیم.همه کارها را با دقت انجام می دهیم تا اشتباه نکنیم.می توانید به ما اعتماد کنید.

   

  برخی از پیشنهادات مناسب در دسترس است و برخی از پیشنهادات حرفه ای ما نیز به شما ارائه خواهیم کرد.ما تیم مهندس خودمان را داریم که می تواند همه مشکلات ریز را برای شما بازرسی کند.مهمتر از همه ، رئیس ما هم مهندس است ، شخصیت بسیار خوبی است.او همیشه بعد از حمل و نقل مشکل را برطرف می کرد.

   

  احساس رضایت شما همان چیزی است که همیشه روی آن تمرکز می کنیم.بسیار متشکرم.و امیدوارم که بتوانیم همکاری بهتری داشته باشیم.

 • تحقیق و توسعه

  پیشگام و مبتکر باشید

   

   

  بخش تحقیق و توسعه عمدتاً در زمینه به روزرسانی و به روز رسانی محصولات فعالیت می کند.پیشگام و ابتکار عمل ، هدف گروه تحقیق و توسعه است.این شرکت دارای تجهیزات پیشرفته تست تولید است.به علاوه ، سیستم آشکارساز کامل عمر خودکار ، دینامومتر موتور ، ابزار تست جامع کمپرسور همه در مرکز آزمایش موجود است.

   

  ما تیم مهندس خودمان را داریم و آنها می توانند هر محصولی را تست کنند و داده های آزمون را برای شما ارسال کنند.همچنین ما دستگاه تست را داریم ، می تواند تمام محصولات را آزمایش کند تا ببیند آیا AMP و Power خوب است یا خیر.مهندس حرفه ای تمام این کارها را برای شما انجام می دهد.

   

  قبل از بسته بندی آنها باید محصولی کاملاً آزمایش شود ، ما چندین تست آزمایش برای تضمین کیفیت داریم ، می توانیم کیفیت شما را بیمه کنیم.

   

  هر ساله محصولات جدید خود را به مشتری خواهیم بخشیم ، شکل جدید و با عملکرد استعداد.مهندس سعی خواهد کرد تا محصولات جدید را نوآوری کند و آن را آزمایش کند ، پس از تأیید بررسی و تأیید ، ما اراده آنها را قرار دهید در فروشگاه ماو همچنین اگر طرح زیبایی دارید و می خواهید آنها را تولید کنید.شما می توانید آنها را برای ما ارسال کنید و ما می توانیم بررسی کنیم که آیا می توانیم آنها را برای شما تولید کنیم.ما این تجربه را در استفاده از طراحی محصولات مشتریان را داریم.

   

  احساس رضایت شما همان چیزی است که همیشه روی آن تمرکز می کنیم ، امیدواریم که بتوانیم همکاری بهتری داشته باشیم.و اگر ما را به عنوان فروشنده در این خط انتخاب کنید ، احساس بزرگی خواهیم کرد.خیلی ممنونم

   

اطلاعات تماس
Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd.

تماس با شخص: Ms. Lois

تلفن: 86-574-62062563

فکس: 86-574-62060576

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)