YUYAO شهر YURUI ELECTRICAL APPLIANCE CO.، LTD

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
ویدئو
خانه

Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. کارخانه تور

Certifications
کیفیت خوب کمپرسور سوپاپ هوا برای فروش
کیفیت خوب کمپرسور سوپاپ هوا برای فروش
Customers Reviews
شما بهترین خدمات را با فروشندگان خوب دارید. شما هر مشکلی را که مشتریان ما دارند حل می کنیم. آرزو کن که همواره همکاری خوبی داشته باشیم.

—— استون سلول

رئیس شما یک مرد بسیار خوب با دانش فنی مهندسی است. شما خدمات قابل توجهی دارید و مهمتر از همه، به کلمات مشتری گوش دهید.

—— مهمان Onemli

چت IM آنلاین در حال حاضر
 • خط تولید

  خط تولید حرفه ای

  ما خودمان همه مس را تولید می کنیم

  هر موتور قبل از تولید باید کاملا آزمایش شود

  موتور مورد آزمایش قرار گرفته است

  موتور زیر تعادل است

  ما قطعات دیگر کمپرسور را تولید می کنیم

  قطعات تحت آزمایش قرار گرفته اند

  ما دریچه های چک را تولید می کنیم

 • OEM / ODM

  OEM / ODM به تولید می رسد

  ما تجربه تولید OEM / ODM زیادی داریم. لوگوی شما و طراحی شما به راحتی بر روی محصولات چاپ می شود. همچنین ما به شما تاریخ کامل را برای حمایت از شما در مورد جزئیات بسته بندی ما می توانیم به شما بهترین مشاوره را به شما بدهد.

  همچنین ما تیم بسته بندی خودمان را داریم، هر چقدر احساس راحتی می کنیم، ما می توانیم تیم تیم های حرفه ای خود را به شما کمک کنیم، شما لازم نیست که در مورد بسته بندی نگران باشید. علاوه بر این، چاپ ابریشم بسیار واضح است، ما برای بررسی در روند تولید ارسال می کنیم. و همچنین شما را برای چک کردن تصاویر ارسال می کند.

  با توجه به دستورالعمل ها، اگر شما نیاز به ترجمه به زبان خود دارید، به شما اطلاعات کامل داده می شود. پس از اتمام آن و اضافه کردن لوگوی خود، ما آنها را برطرف می کنیم و برای بررسی دوباره به شما باز خواهیم گشت. ما همه چیز را با دقت انجام میدهیم تا از اشتباه جلوگیری کنیم. شما می توانید به ما اعتماد کنید

  برخی از پیشنهادات مناسب در دسترس هستند و برخی پیشنهاد های حرفه ای نیز به شما ارائه می دهند. ما تیم مهندسی خودمان داریم که می تواند هر مشکل کوچک را برای شما بازبینی کند. مهمتر از همه، رئیس ما نیز یک مهندس، یک شخص بسیار خوب است. او همیشه مشکل را پس از حمل و نقل حل می کند.

  شما احساس رضایت می کنید این چیزی است که ما همیشه روی آن تمرکز می کنیم. بسیار سپاس گزارم. و امیدواریم بتوانیم همکاری خوبی داشته باشیم.

 • تحقیق و توسعه

  برای پیشگام بودن و نوآوری

  بخش تحقیق و توسعه به طور عمده در ارتقا و به روز رسانی محصولات است. هدف از تحقیق و توسعه گروه اول، پیشگام و نوآورانه است. این شرکت دارای تجهیزات آزمایش پیشرفته تولید است. به علاوه، سیستم آشکارساز اتوماتیک تمام اتوماتیک، دینامومتر موتور، ابزار تست جامع کمپرسور، در مرکز آزمایشگاه در دسترس هستند.

  ما تیم مهندسی خودمان داریم و می توانیم هر محصول را آزمایش کنیم و داده های آزمایشی را برای شما بفرستیم. همچنین ما ماشین تست داریم، می تواند همه محصولات را آزمایش کند تا ببیند آیا AMP و Power مناسب است یا خیر. مهندس حرفه ای این کار را برای شما انجام خواهد داد.

  هر محصول قبل از بسته شدن آنها باید کاملا آزمایش شود، ما چندین فرآیند تست را برای تضمین کیفیت، می توانیم کیفیت خود را بیمه کنیم.

  هر ساله محصولات جدید خود را به مشتری، شکل جدید و با عملکرد بی نظیر اضافه خواهیم کرد. مهندس سعی خواهد کرد نوآوری محصولات جدید و آزمایش آن را پس از تأیید بررسی و تایید کند، ما   اراده   آنها را بگذار   در کاتالوگ ما و همچنین، اگر شما برخی از طراحی فانتزی، و شما می خواهید آنها را تولید کنید. شما می توانید آنها را به ما بفرستید و ما می توانیم بررسی کنیم آیا می توانیم آنها را برای شما تولید کنیم. ما این تجربه استفاده از طراحی مشتریان محصولات را داریم.

  احساس خوشحالی شما این است که ما همیشه تمرکز می کنیم، امیدواریم بتوانیم همکاری خوبی داشته باشیم. و اگر احساس کنیم که ما در این خط به شما پیشنهاد می دهیم، سپاسگزار خواهیم بود. خیلی ممنونم

اطلاعات تماس
Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd.

تماس با شخص: Ms. Lois

تلفن: 86-574-62062563

فکس: 86-574-62060576

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)